Jdi na obsah Jdi na menu
 


LlOYD BANKS

14. 9. 2008

LlOYD BANKS [životopis]


Lloyd Banks - ŽIVOTOPIS

Dost lidí zná Lloyda Bankse, jeho hudba plní sbírky posluchačů Hip hopu po celém světě, prezentován prostřednictvím rádií a hudebních stanic jako MTV a BET se zapisuje do podvědomí spoustě posluchačů, ale znají tito lidé člověka, který se ve skutečnosti jmenuje Christopher Lloyd, blíže? Vědí, jaká je ve skutečnosti jeho osobnost? Nuže, pojďme si ho představit!

Christopher Lloyd se narodil 30. dubna 1982 ve městě New Carrollton, které leží na východě Spojených států. Jeho míšená rodina - matka z Puerta Rica a otec afroameričan - se přestěhovala do newyorského ghetta Jamaica Queens, když mu byl jeden rok. Rodiče, kteří se nikdy nevzali, se o svého syna moc nestarali. Otec trávil dost času ve vězení, a když tam zrovna nebyl, živil se jako taxikář, takže pokud vůbec je možno o nějaké výchově hovořit, mladého Christophera vychovávala pouze matka, nutno však dodat, že ta ho poradila ve svých 17tiletech.

Jelikož bydlel v ghettu Jamaica Queens, nemohlo chybět ani pár strastiplných akcí. Ne že by se jim vyhýbal, ale nedá se ani říct, že by je vyhledával. Párkrát si prý zažil, jak se utíká před smrtí. Po dochození základní školy nastoupil na školu střední, avšak odtud ho vyhodili hned v prvním ročníky. S neúspěchy a úspěchy se musel vyrovnávat i ve sféře mezilidských vztahů: co se týče strany rodiny od matky, tam byl vždy považován za takovou černou ovci, zato v otcovi rodině si ho každý vychvaloval a mluvilo se o něm jen v tom nejlepším.

Maje pouze základní vzdělání, jako další cestu za obživou, a dokonce i slávou viděl rap. Začal nahrávat mixtapy a jako undergroundový rapper se začal prosazovat pod pseudonymy Lloyd Banks, The Boy Wonder, The Rap LeBron James, Blue Hefner, Gang Green a New Diamonds, nicméně uspěl až ten první, tedy ten převzatý po dědečkovi.

Lloyd Banks - ZAJÍMAVOSTI

Občanské jméno: Christopher Lloyd
Datum narození: 30. 4. 1982

Místo narození: New Carrollton (Maryland, USA)

Rodinný stav: svobodný
Výška: 188 cm (6' 22'')

Jeho rodiče byli velmi mladí a nikdy se nevzali. Vyrůstal u obou z nich, ale slovo máma a táta si osvojil. Jeho otec pracoval jako taxikář a většinu času trávil v barech spolu se svým synem, tehdy mladým Lloydem. Ne vždy to ale mělo dobrý vliv. Třeba taková jeho matka ho učila, jak si holit vousy. "Máma mě naučila a ukázala vše; když jsem byl ve 3. ročníku, vzala okurku a naučila mě navlékat kondom.''

Vzdělání: základní (ze střední školy byl vyhozen krátce před svými šestnáctými narozeninami)

Jeho matka ho porodila ve svých 17tiletech.

Jeho další přezdívky jsou: The Boy Wonder, The Rap LeBron James, Blue Hefner

Co Lloyd Banks poslouchal, když byl mladý?

"Poslouchal jsem Slicka Ricka hodně, protože to bylo to, co poslouchal můj otec." Banksovy oblíbené písně byly Young World od Slicka Ricka, Smooth Operator a Ain´t No Half Steppin´od Kanea
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář